Traktör değil Sherp ATV

Az yakan otomobiller, çok yakan otomobillerden sonra işte karşınızda Rus Mühendisliğin harikası Traktör gibi görünen suda bile gidebilen adeta canavarı andıran bu aracın adı Sherp ATV.
Hem karada hemde suda gidebilen Sherp ATV 1.5 litre hacimli, 44,3 HP ve 4 silindirli Kubota V1505 motordan gücünü alıyor. Engel tanımaz özelliği ile göz dolduran bu araç tam 70 cm yükseklikteki engellerin bile üstesinden geliyor. Saint Petersburg'da yaşayan teknisyen Aleksey Garagaşyan tarafından tasarlanan bu araç emsalsiz tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda.
160cm lik lastiklere sahip olan Sherp ATV karada 45 km/h suda ise 6 km/h hıza ulaşabiliyor. 1300 kg ağırlığındaki bu araç 50 bin dolardan satışa sunuldu. Bilgilendirme

Ne Yakar? Veri Tabanında bulunan tüm bilgiler tamamen kullanıcılarından alınan yakıt tüketim değerleri doğrultusunda hazırlanmış olup firmaların yayınladığı; gerçeği yansıtmayan yakıt değerlerine ASLA başvurulmamıştır. Yakıt değerinin yanlış yazıldığını düşündüğünüz aracı, menü de bulunan Şikayet Et kısmından bildiriniz. Yardımcı olmak için menü de bulunan Veri Girişi kısmından Marka ve Modellerin yakıt tüketim değerlerinin girişini yapabilirsiniz.


 

En Çok Arananlar

Son Güncellemeler