Dünyanın En Ucuz Arabası | Hintli Bajaj

Dünyanın en ucuz arabası Hintli Bajaj tanıtıldı. 3.5 Metrelik küçük alanda U dönüşü manevra kabiliyetine sahip süper mini araç Türkiye'de tanıtıldı. Adeta 4 tekerlekli motorsiklet kategorisinde yer alan Bajaj Qute Mini 16.800 TL fiyatı ile de otomobil tutkunlarının dikkatini çekmiş durumda. Smart'ın bir önceki kasasına benzer bir görüntüye sahip olan bu mini araba 16 Mart 2016 tarihinde Türkiye'de görücüye çıktı. Türkiye'den Avrupa'ya ihraç edilecek bu mini otomobil Hintli rakibi Tata'nın yaratmak istediği etkiyi daha piyasaya sürülmeden yaratmış durumda.Dünyanın en ucuz arabası Hint arabası Bajaj'ın özellikleri:


MarkaModelMotorGüçKapıYılMaks. HızKlimaIsıtmaTest Sürüşü
BajajQute Mini217 cc13 Hp4201670 Km/hYokVarizle

Su soğutmalı motosiklet motoru bulunuyor. 40 TL 'ye deposu fullenen Bajaj Qute 250 Km yol yapıyor. Maks. 70 Km/h hıza ulaşan aracın kadranı 100 Km/h 'e kadar göstermektedir. 

Bajaj Qute Test Sürüşü Videosu

Bilgilendirme

Ne Yakar? Veri Tabanında bulunan tüm bilgiler tamamen kullanıcılarından alınan yakıt tüketim değerleri doğrultusunda hazırlanmış olup firmaların yayınladığı; gerçeği yansıtmayan yakıt değerlerine ASLA başvurulmamıştır. Yakıt değerinin yanlış yazıldığını düşündüğünüz aracı, menü de bulunan Şikayet Et kısmından bildiriniz. Yardımcı olmak için menü de bulunan Veri Girişi kısmından Marka ve Modellerin yakıt tüketim değerlerinin girişini yapabilirsiniz.


 

En Çok Arananlar

Son Güncellemeler