Yeni Renault Scenic

1996 yılında birinci nesil Renault Scenic ile kompakt Van sınıfında çığır açan Renault 20 sene sonra bu kavramı yeniden tanımlıyor. Baştan aşağı yenilenen Scenic sınıfında alışık olmadığımız çift renk ile diğer MPV'lerden ayrılıyor. Renault'nun Cenevre'de sergilediği Scenic büyük ilgi gördü. 20 inçlik jantlar ve çift renk görünümü ile daha ilgi çekici hale getirilen Scenic'te Yaya Belirleme Sistemli AEBS'nin standart olarak yer aldığı ilk kompakt MPV olarak dikkat çekiyor.

MPV pazarında Ford C-MAX ve Citroen Picasso gibi modellerle pazar payını bölüşen Renault Scenic yeni Scenic ile pazardan hakettiğini düşündüğü payı almayı hedefliyor. Rakiplerinin MPV kategorisinde geri kalan Renault 7 koltuklu Scenic ile de Koleos SUV modelinin yerini almayı hedefliyor.

Renault Scenic 2016 Cenevre Fuarı'nda tanıtıldı.

Yeni Renault Scenic Fiyat Listesi
Fiyat listesi net bir şekilde açıklanıp satışa sunulmasa da Yeni Scenic'in 20.000 Euro fiyat ile geleceği ÖTV, KDV ve diğer vergilerle beraber Türkiye satış fiyatının 100.000 TL civarı başlangıç fiyatı olacağı ön görülmektedir. Fiyat Listesi açıklandığından buradan ulaşabilirsiniz.

Renault Scenic 2016 Cenevre Fuarı Tanıtım Videosu


Bilgilendirme

Ne Yakar? Veri Tabanında bulunan tüm bilgiler tamamen kullanıcılarından alınan yakıt tüketim değerleri doğrultusunda hazırlanmış olup firmaların yayınladığı; gerçeği yansıtmayan yakıt değerlerine ASLA başvurulmamıştır. Yakıt değerinin yanlış yazıldığını düşündüğünüz aracı, menü de bulunan Şikayet Et kısmından bildiriniz. Yardımcı olmak için menü de bulunan Veri Girişi kısmından Marka ve Modellerin yakıt tüketim değerlerinin girişini yapabilirsiniz.


 

En Çok Arananlar

Son Güncellemeler