Dünya'nın en iyi elektrikli arabası | BMW i8

BMW i8 dünyanın en iyi elektrikli arabası konumunda yer alıyor. Üzerinde armasını taşıdığı BMW markası 14 ülkede yeralan üretim ve montaj tesisleri ve global satış ağıyla uluslararası şirketler grubu durumunda bulunuyor.

Her zaman değişimi tanımlayan ve geleceğe dönük yenilikçi bir şirket olduğunu kanıtlayan BMW'nin i8 modeli 200 Bin Euro'luk fiyati fiyatıyla dudak uçuklatiyor.

100 km hıza 4.4 saniyede ulaşan BMW i8 maksimum 250 km/h hıza ulaşabiliyor. 131 HP elektrikli motor gücüne sahip olan BMW i8 'in benzinli motoru ise 1499cc ve 231 Hp gücünde.

Buna da bakmak ister misiniz?
BMW i8 Menzili

Bilgilendirme

Ne Yakar? Veri Tabanında bulunan tüm bilgiler tamamen kullanıcılarından alınan yakıt tüketim değerleri doğrultusunda hazırlanmış olup firmaların yayınladığı; gerçeği yansıtmayan yakıt değerlerine ASLA başvurulmamıştır. Yakıt değerinin yanlış yazıldığını düşündüğünüz aracı, menü de bulunan Şikayet Et kısmından bildiriniz. Yardımcı olmak için menü de bulunan Veri Girişi kısmından Marka ve Modellerin yakıt tüketim değerlerinin girişini yapabilirsiniz.


 

En Çok Arananlar

Son Güncellemeler