Ford GT 2017'de piyasaya sürülecek

Amerikan araba markası Ford yine fark yaratmaya devam ediyor. Orta sınıf B,C ve D segment araçlarına makyajlı kasadan sonra 2016 model yeni kasalarla piyasaya bomba gibi giren Ford 1.0 ecoboost motor teknolojisinden sonra 'zenginleri süründüren otomobil' olarak lanse edilen Ford GT Supersport otomobilini tanıttı.

2017'de piyasaya sürülecek modeli Ford GT'NİN fiyatı açıklandı. 1 Milyon 200 Bin lira olması planlanan Ford GT'den yalnızca 500 adet üretilecek. Yeni modele sahip olmak için yalnızca para yeterli olmayacak. işte Ford GT'ye sahip olmanın ikinci koşulu:

'Zenginleri süründüren otomobil'
 Yetkililer, aracı satın almak isteyenlerin sosyal medya hesaplarını kontrol edip takipçi sayısına bakacak. Satın almak isteyen müşteriden Ford'a olan bağlılığını anlatan bir video çekmesini isteyecek.

Gelmiş geçmiş en güçlü ecoboost motor teknolojisi
Amerikan otomobil devi Ford 2017'de piyasaya süreceği Ford GT markası ile gelmiş geçmiş en güçlü ecoboost motoru üretti. Çift turboya sahip 3.5 litre V6 Benzinli motoru ile göz kamaştıran Ford GT  600Hp 'den fazla güç üretecek.

Ford GT Saatte 360km/h hıza ulaşıyor 
Saatte 400 km/h hıza ulaşan otomobiller arasında 360km/h hızı ile sönük kalsa da 3.5 litre V6 motorun sınırlarını zorlayan Ford GT görüntüsü ile de araç severleri kendisine hayran bırakacak cinsten.


Bilgilendirme

Ne Yakar? Veri Tabanında bulunan tüm bilgiler tamamen kullanıcılarından alınan yakıt tüketim değerleri doğrultusunda hazırlanmış olup firmaların yayınladığı; gerçeği yansıtmayan yakıt değerlerine ASLA başvurulmamıştır. Yakıt değerinin yanlış yazıldığını düşündüğünüz aracı, menü de bulunan Şikayet Et kısmından bildiriniz. Yardımcı olmak için menü de bulunan Veri Girişi kısmından Marka ve Modellerin yakıt tüketim değerlerinin girişini yapabilirsiniz.


 

En Çok Arananlar

Son Güncellemeler