Ne Yakar Vikipedi

NeYakar yani www.neyakar.net sitesi öncelikle Türkiye'de sonra dünyada en gelişmiş araç sitesi olma amacı ile kurulmuş bir sitedir. Temelleri Temmuz 2015'te atılan NeYakar'ın sloganı "En Kapsamlı Araç Sitesi" dir.
NeYakar temelleri atıldığı ilk günlerde yalnızca yaratıcısı tarafından girilen yakıt tüketim bilgilerinin araç kullanıcıları veya meraklıları ile buluşturulması hedefleniyordu. Geliştirme aşamasında bu ilkeler genişletilip E-Dergi, Neyakar TV ve BLOG kısımlarında da hizmet vermektedir.

Yeni Araç Girişi
Sayfa 18.03.2016 güncellemesi ile kullanıcıların araç girişi yapmalarına imkan sağlamıştır.

E-Dergi
08.03.2016 güncellemesi ile E-Dergi çalışmasının temelleri atılmıştır. E-book olarak çıkacak olan dergi aylık olarak yayınlanacaktır. Şuan yalnızca test sayısı yayınlanan derginin aylık sayıları arşivlerde tutularak geçmiş ayların sayılarına ulaşmanız arşivleme sistemi ile sağlanmış olacaktır.

NeYakar TV
Ne Yakar bünyesinde bulunan en kapsamlı proje olan Ne Yakar TV 24 saatlik yayın kuşağına sahip olacak. Canlı yayına Youtube'dan ulaşabileceksiniz.
Canlı Yayın Linki Burada

BLOG
Ne Yakar'dan öğrenebilecekleriniz yalnızca Yakıt Tüketimi mi? Asla. Ne Yakar'ın bilgi kutusu BLOG kısmıdır. Bu kısımda otomotiv dünyasından güncel haberler yer alırken hızlı ve kolay kullanımı ile merak ettiğiniz bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yakıt Tüketim bilgilerinde firmaların yayınladığı broşürlerdeki ilan edilen yakıt tüketim verilerinden asla yararlanılmamıştır. Tamamen araç sahiplerinin ulaştırdığı bilgiler ile hazırlanan yakıt tüketim verilerinin haricinde araçla ilgili görüşlerinin de yer aldığı bir platformdur. Siz daha kendi aracınızla ilgili görüşlerinizi belirtmediniz mi? Sizde hemen buradan kendi aracınız yada daha önce kullandığınız bir araçla ilgili görüşlerinizi ve bilgi birikiminizi paylaşabilirsiniz.
Ne Yakar
ÜreticiSeçici Yazar - ERSA
Üretim
Üretim yıl(lar)ıTemmuz 2015
MarkaSitede bulunan marka sayısı 75+

Model

Ne yakar sitesinde markalara ait model sayısı 750+

Mail

neyakar@yandex.com

Whatsapp

+90537 --- -- --

Web

Tıkla
NeYakar TV
E-Dergi
Tıkla
TıklaNe Yakar İş Ortağım
NeYakar İş Ortağım ile isminizi duyurmak artık çok kolay. Verdiğiniz reklamlar NeYakar TV Canlı Yayın kuşağında, E-Dergi'de ve BLOG kısmında yayınlanarak en etkili biçimde kullanıcılarınıza ulaşmanız hedeflenir.

Aylık 1.000.000 Tekil kullanıcı hedefi olan Türkiye'nin en kapsamlı araç sitesinde reklamlarınızın yayınlanması için otomotiv sektöründe faaliyet göstermeniz şart mı? Asla. Böyle bir şart bulunmamaktadır. Her sektörden firmalar reklam başvurusunda bulunabilir. Üstelik sınırlı süre için BLOG yazarlarına özel, blog reklamlarını ücretsiz yayınlıyoruz.

Ne Yakar?

Bilgilendirme

Ne Yakar? Veri Tabanında bulunan tüm bilgiler tamamen kullanıcılarından alınan yakıt tüketim değerleri doğrultusunda hazırlanmış olup firmaların yayınladığı; gerçeği yansıtmayan yakıt değerlerine ASLA başvurulmamıştır. Yakıt değerinin yanlış yazıldığını düşündüğünüz aracı, menü de bulunan Şikayet Et kısmından bildiriniz. Yardımcı olmak için menü de bulunan Veri Girişi kısmından Marka ve Modellerin yakıt tüketim değerlerinin girişini yapabilirsiniz.


 

En Çok Arananlar

Son Güncellemeler