Bu yolun dönüşü yok | Dünyanın en korkunç yolu

Bu yol Güney Amerika'daki meşhur Transamazonica yani Trans Amazon Yolu'ndan başkası değil. Dünyanın en korkunç yolları arasında kabul ediliyor. Bu yol tek yön ve dönüşü olmayan bir yol. Ben arabamı bu yoldan çeviririm diyenler için dönüş yolunda başka bir araba ile karşı karşıya gelmeniz çok muhtemel.
Bu yola girmeden önce iyi düşünün, amazon ormanlarının aldığı yağışları hepimiz duymuşuzdur. Hiç değilse amazon yağmur ormanlarını duymuşuzdur. Bu yüzden stabilize yolun bir çamur deryasına dönüşmesi kuvvetle muhtemeldir.Sizleri hiç düşmek istemeyeceğimiz durumlardan çamura saplanmış araç fotoğrafları ile baş başa bırakıyoruz.

Bilgilendirme

Ne Yakar? Veri Tabanında bulunan tüm bilgiler tamamen kullanıcılarından alınan yakıt tüketim değerleri doğrultusunda hazırlanmış olup firmaların yayınladığı; gerçeği yansıtmayan yakıt değerlerine ASLA başvurulmamıştır. Yakıt değerinin yanlış yazıldığını düşündüğünüz aracı, menü de bulunan Şikayet Et kısmından bildiriniz. Yardımcı olmak için menü de bulunan Veri Girişi kısmından Marka ve Modellerin yakıt tüketim değerlerinin girişini yapabilirsiniz.


 

En Çok Arananlar

Son Güncellemeler